Produkty

Zvedací stoly a plošiny

Široká nabídka zvedacích stolů a plošin od Columbus McKinnon s jejich obvyklým důrazem na kvalitu a bezpečnostní prvky. Tyto nůžkové zdvihací mechanismy jsou efektivním řešením pro většinu aplikací, kde je třeba polohovat výrobky při montáži, svařování atd. nebo pro vyrovnávání dvou úrovní podlah. Nabízíme širokou řadu typů, rozměrů a variabilních doplňků zvedacích stolů a zvedacích plošin tak, abychom pokryli rozdílné požadavky našich zákazníků a jejich potřeb. Díky našim dlouhodobým zkušenostem, jsme schopni Vám nabídnout řešení přímo na míru. Všechny naše zvedací stoly jsou testovány a odpovídají všem bezpečnostním normám v EU.

STACIONÁRNÍ ZVEDACÍ STOLY

Stacionární zvedací plošiny a zvedací stoly jsou naší největší skupinou výrobků. Jsou to jednoduché, účinné a ergonomické prostředky a proto mají širokou škálu využití. Jejich použití je velmi univerzální . Nejčastěji se používají k vyrovnání úrovně v oblasti výroby, logistiky nebo překládky. Jejich montáž je jednoduchá a snadná. Všechny platformy a zdvihací zařízení lze individuálně přizpůsobit. Je zde možnost zvýšit jejich funkčnost pomocí dalších možností, jako např.: alternativní ovládání, nájezdy pro pohodlnou manipulaci, zábradlí, ochranné zástěry, apod.

MANIPULAČNÍ STOLY

Překládací manipulační plošiny Columbus McKinnon jsou používány jako ložné plochy a slouží k vyrovnání úrovní manipulačních ploch, např. mezi vozidlem a vykládací rampou nebo podlahou. Tyto překládací plošiny mají zesílenou konstrukci která umožňuje jejich přejíždění vysokozdvižnými vozíky a nákladními automobily. Každou plošinu lze individuálně přizpůsobit požadavkům zákazníka a podmínkám umístění.

ZVEDACÍ STOLY HTP ERGONOMIZER

Zvedací stoly Columbus McKinnon serie HTP byly vyvinuté s cílem poskytnout vám vynikající produkt za vynikající cenu. Za velmi příznivou cenu získáte kvalitní zdvihací stůl značky Pfaff-Silberblau (koncern Columbus McKinnon). ERGONOMIZER, jak je tento typ také nazývaný, je ideální pro zvedání břemen ve strojních aplikacích, může sloužit jako polohovací pracovní stůl i jako stůl na zdvihání palet při manipulaci s produkty na palety a naopak. Řada HTP je standardizovaná a nabízí i velké množství volitelného příslušenství, jako jsou koncové spínače, protiskluzový povrch, ochranná zástěna, zinkované provedení a mnoho dalších.

VÍCE-NŮŽKOVÉ ZVEDACÍ STOLY

Vícenůžkové zvedací stoly umožňují získat dvojitou výšku zdvihu při zachování stejné délky pracovní plochy jako u jednonůžkových plošin. Dvoj – a trojnůžkové plošiny jsou často používány jako pracovní plošiny, zvedáky palet, pracovní stoly, montážní plošiny nebo mohou sloužit pro vyrovnání poschodí v budovách skladů nebo montážních či výrobních hal. V porovnání s tradičními výtahy jsou plošiny Columbus McKinnon velmi atraktivní cenovou alternativou. Nabízíme mnoho modelů v různých variantách, často doplněné o dodatečné manipulační systémy (točny, válečkové dráhy apod.). Oblíbené jsou plošiny s vícebodovým ovládáním.

TANDEMOVÉ ZVEDACÍ STOLY

Nůžkové plošiny tandemové jsou vybaveny dvěma nebo více páry nůžek uspořádaných v řadě, což umožňuje zajištění potřebné délky plošiny, případně zvýšení nosnosti. Pohon jednotlivých dvojic nůžek je pro zajištění paralelního pohybu mechanicky synchronizován. Tandemové nůžkové plošiny Columbus Mckinnon jsou ekonomickým řešením manipulace s objemnými nebo těžkými břemeny. Stejně jako všechny ostatní zvedací plošiny a zvedací stoly Columbus McKinnon, také verze tandemové mohou být vybaveny celou řadou dodatečného příslušenství např. nájezdy, zábradlí, ochranné zástěry, individuální ovládání, atd., I tyto manipulační prostředky jsme připraveni přizpůsobit individuálním potřebám našich zákazníků.

NÍZKOPROFILOVÉ ZVEDACÍ STOLY

Nízkoprofilové zvedací plošiny jsou ideální volbou pro dosažení vyšší ergonomie při manipulaci s těžkými břemeny. Požadovanou výšku si může zákazník nastavit podle svých vlastních preferencí a zvyklostí. Výška této nízkokoprofilové platformy ve složeném stavu je pouze 80 mm. To umožňuje jednoduchou a ekonomicky nenáročnou instalaci bez předchozí úpravy podlahy. Většina verzí plošin ve tvaru U nebo E je vhodná zvláště pro běžnou manipulaci s paletami a zbožím naloženým na paletách obvyklých tvarů a rozměrů. Celoplošná verze je používaná při posunu nebo krátkém přemístění dopravovaného zboží či materiálu. V sortimentu firmy Columbus Mckinnon najdete širokou paletu různých verzí těchto zařízení – jistě si vyberete i Vy.

POJEZDOVÉ MONTÁŽNÍ STOLY

Tyto montážní zvedací stoly jsou určeny pro zvedání a transport různého zboží. Pojízdný zvedací stůl je vybaven jedním nebo dvojitým nůžkovým mechanismem pro docílení potřebné výšky zdvihu. Výbava a zpracování: Stoly mohou být ruční s manuální hydraulickým čerpadlem nebo mohou mít elektrohydraulický bateriový pohon zdvihu se zapojením „mrtvý muž“. Vysoká bezpečnost, pojízdný zvedací stůl je vybaven přetlakovým a brzdovým ventilem. Na výběr je lehká konstrukce z lehké slitiny nebo robustní konstrukce s nůžkovým mechanismem, od nosnosti 300 kg jsou nůžky vyrobeny z plné oceli. Otočná plošina s mechanickou aretací pro bezpečnost při údržbě. Kompaktní pojezd s nízkou stavební výškou. Kolečka jsou opatřena bezúdržbovými kuličkovými ložisky a parkovací brzdou. Odpovídá normě EN 1570 a Směrnici pro stroje 2006/42/EG. Obsah dodávky: Baterie a nabíječka u všech typů s elektrohydraulickým zdihem je součástí standardní dodávky.

E SERIES HEAVY DUTY

Tyto plošiny jsou určené pro nejtvrdší nasazení v několika-směnném provozu v průmyslu, převážně v technologických linkách. Vysoce kompaktní konstrukce a nejvyšší kvalita použitých komponentů umožňuje non-stop používání.