Příslušenství

Zvedací stoly a plošiny Columbus McKinnon je možné vybavit velkým množstvím příslušenství, je možné je upravit dle požadované aplikace tak, aby splňovaly všechny bezpečnostní náležitosti a také aby jejich ergonomie byla co nejlepší. Níže uvedené příslušenství je standardně dodávaným příplatkovým příslušenstvím, mimo uvedené je možné řešit i individuální další doplňky. 

OCHRANNÉ ZÁBRADLÍ

Ochranné zábradlí musí být instalováno minimálně na jednu stranu nebo více stran, v případě, že obsluha bude při manipulaci na plošině. Columbus Mckinnon nabízí jak pevné, tak měnitelné zábradlí. Standardní výška je 1100 mm vysoká a je vybavena předepsanými zábranami v oblasti kolen a chodidel. Také pokud je plošina vybavena zábradlím, je zábradlí doplněno o ovládání.

OCHRANNÁ ZÁSTĚNA

Ochranné zástěny mohou být instalovány na jakékoliv straně stolu a plnit v zásadě dva účely: 1..) Chránit pohyblivé části pod plošinou proti možnému neoprávněnému přístupu 2..) Pro ochranu prostoru pod plošinou proti nečistotám, např. odpadky nebo listí… Ochranné zástěny jsou používány kdykoliv je to nutné, tj. tam, kde provozovatel má omezené vidění, např. , je-li operátor mimo plošinu a nevidí do prostoru pod ní. Při použití ochranné zástěny, platforma musí být často zvětšena.

NÁJEZDOVÁ RAMPA

Vyrovnávací dělená rampa (vyrovnávací klapky) se používjí pro napojení k nakládacímu prostoru vozidla, v rámci vyložení nebo naložení vozidla. Tyto klapky mohou být umístěny na obou stranách stolu. Vhodné, pro manipulaci např. pomocí paletového vozíku. Nakládací klapky o délce 400 mm jsou nejrozšířenější verzí. Použítí s nosností od 2 do 6 t.

PORTÁLOVÁ BRÁNA

Cíle jsou účinnou ochranou bariéru proti pádu osoby, přijíždějící na horní úrovni, například, se používají k rampie.Najczęściej straně přiléhající k rampě. Zábradlí na vleku sestupuje podél vleku až do jeho klidové polohy a zastaví se více či méně ve výšce 1100 mm, čímž omezuje riziko pádu osoby s rampou.

OVLÁDACÍ SYSTÉMY

Manipulace s Columbus McKinnon platforma může být vybaven různými ovladači, v závislosti na potřebách uživatele a nastavení zdvihu. Také jsme pokročilé ovládání založené na řidiče nebo odpovídat na lince.

DORAZOVÉ HRANY

Náklady by neměly přesahovat obrys platformy. Aby se zabránilo vystavení zatížení mimo nástupiště během nakládky a jako přídavná ochrana proti neúmyslnému pohybu zboží, používá mechanické dorazy na jednom okraji nebo více hran konektoru

KULIČKOVÁ PLATFORMA

Standardní platformu je možné na přání osadit válečkovou nebo kuličkovou nadstavbou pro ergonomickou manipulaci s břemeny. Návrh této nadstavby je zcela individuální.

BEZPEČNOSTNÍ ŠACHTA

Na přání jsme schopni zajistit i vyhotovení bezpečnostní šachty nebo oplocení s osazením dvířek vybavenými bezpečnostními zámky, které jsou spárované s ovládací jednotkou nůžkové plošiny.