Produkty

Zvedací stoly a plošiny

Široká nabídka zvedacích stolů a plošich od Columbus MCkinnon s jejich obvyklým důrazem na kvalitu a bezpečnostní prvky je efektivním řešením pro většinu zdvihacích zařízení. Nabízíme širokou řadu typů, rozměrů a variabilních doplňků zvedacích stolů a zvedacích plošin tak, abychom pokryli rozdílné požadavky našich zákazníků a jejich potřeb. Díky našim dlouhodobým zkušenostem, jsme schopni Vám nabídnout řešení přímo na míru. Všechny naše zvedací stoly jsou testovány a odpovídají všem bezpečnostním normám v EU.

STACIONÁRNÍ ZVEDACÍ STOLY

Stacionární zvedací plošiny a zvedací stoly jsou naší největší skupinou výrobků. Jsou to jednoduché, účinné a ergonomické prostředky a proto mají širokou škálu využití. Jejich použití je velmi univerzální . Nejčastěji se používají k vyrovnání úrovně v oblasti výroby, logistiky nebo překládky. Jejich montáž je jednoduchá a snadná. Všechny platformy a zdvihací zařízení lze individuálně přizpůsobit. Je zde možnost zvýšit jejich funkčnost pomocí dalších možností, jako např.: alternativní ovládání, nájezdy pro pohodlnou manipulaci, zábradlí, ochranné zástěry, apod.

MANIPULAČNÍ STOLY

Překládací manipulační plošiny Columbus McKinnon jsou používány jako ložné plochy a slouží k vyrovnání úrovní manipulačních ploch, např. mezi vozidlem a vykládací rampou nebo podlahou. Tyto překládací plošiny mají zesílenou konstrukci která umožňuje jejich přejíždění vysokozdvižnými vozíky a nákladními automobily. Každou plošinu lze individuálně přizpůsobit požadavkům zákazníka a podmínkám umístění.

VÍCE-NŮŽKOVÉ ZVEDACÍ STOLY

Vícenůžkové zvedací stoly umožňují získat dvojitou výšku zdvihu při zachování stejné délky pracovní plochy jako u jednonůžkových plošin. Dvoj – a trojnůžkové plošiny jsou často používány jako pracovní plošiny, zvedáky palet, pracovní stoly, montážní plošiny nebo mohou sloužit pro vyrovnání poschodí v budovách skladů nebo montážních či výrobních hal. V porovnání s tradičními výtahy jsou plošiny Columbus McKinnon velmi atraktivní cenovou alternativou. Nabízíme mnoho modelů v různých variantách, často doplněné o dodatečné manipulační systémy (točny, válečkové dráhy apod.). Oblíbené jsou plošiny s vícebodovým ovládáním.

TANDEMOVÉ ZVEDACÍ STOLY

Nůžkové plošiny tandemové jsou vybaveny dvěma nebo více páry nůžek uspořádaných v řadě, což umožňuje zajištění potřebné délky plošiny, případně zvýšení nosnosti. Pohon jednotlivých dvojic nůžek je pro zajištění paralelního pohybu mechanicky synchronizován. Tandemové nůžkové plošiny Columbus Mckinnon jsou ekonomickým řešením manipulace s objemnými nebo těžkými břemeny. Stejně jako všechny ostatní zvedací plošiny a zvedací stoly Columbus McKinnon, také verze tandemové mohou být vybaveny celou řadou dodatečného příslušenství např. nájezdy, zábradlí, ochranné zástěry, individuální ovládání, atd., I tyto manipulační prostředky jsme připraveni přizpůsobit individuálním potřebám našich zákazníků.

ZVEDACÍ STOLY HTP ERGONOMIZER

Zvedací stoly Columbus McKinnon serie HTP byly vyvinuté s cílem poskytnout vám vynikající produkt za vynikající cenu. Za velmi příznivou cenu získáte kvalitní zdvihací stůl značky Pfaff-Silberblau (koncern Columbus McKinnon). ERGONOMIZER, jak je tento typ také nazývaný, je ideální pro zvedání břemen ve strojních aplikacích, může sloužit jako polohovací pracovní stůl i jako stůl na zdvihání palet při manipulaci s produkty na palety a naopak. Řada HTP je standardizovaná a nabízí i velké množství volitelného příslušenství, jako jsou koncové spínače, protiskluzový povrch, ochranná zástěna, zinkované provedení a mnoho dalších.

NÍZKOPROFILOVÉ ZVEDACÍ STOLY

Nízkoprofilové zvedací plošiny jsou ideální volbou pro dosažení vyšší ergonomie při manipulaci s těžkými břemeny. Požadovanou výšku si může zákazník nastavit podle svých vlastních preferencí a zvyklostí. Výška této nízkokoprofilové platformy ve složeném stavu je pouze 80 mm. To umožňuje jednoduchou a ekonomicky nenáročnou instalaci bez předchozí úpravy podlahy. Většina verzí plošin ve tvaru U nebo E je vhodná zvláště pro běžnou manipulaci s paletami a zbožím naloženým na paletách obvyklých tvarů a rozměrů. Celoplošná verze je používaná při posunu nebo krátkém přemístění dopravovaného zboží či materiálu. V sortimentu firmy Columbus Mckinnon najdete širokou paletu různých verzí těchto zařízení – jistě si vyberete i Vy.

POJEZDOVÉ MONTÁŽNÍ STOLY

Tyto montážní zvedací stoly jsou určeny pro zvedání a transport různého zboží. Pojízdný zvedací stůl je vybaven jedním nebo dvojitým nůžkovým mechanismem pro docílení potřebné výšky zdvihu. Výbava a zpracování: Stoly mohou být ruční s manuální hydraulickým čerpadlem nebo mohou mít elektrohydraulický bateriový pohon zdvihu se zapojením „mrtvý muž“. Vysoká bezpečnost, pojízdný zvedací stůl je vybaven přetlakovým a brzdovým ventilem. Na výběr je lehká konstrukce z lehké slitiny nebo robustní konstrukce s nůžkovým mechanismem, od nosnosti 300 kg jsou nůžky vyrobeny z plné oceli. Otočná plošina s mechanickou aretací pro bezpečnost při údržbě. Kompaktní pojezd s nízkou stavební výškou. Kolečka jsou opatřena bezúdržbovými kuličkovými ložisky a parkovací brzdou. Odpovídá normě EN 1570 a Směrnici pro stroje 2006/42/EG. Obsah dodávky: Baterie a nabíječka u všech typů s elektrohydraulickým zdihem je součástí standardní dodávky.

E SERIES HEAVY DUTY

Tyto plošiny jsou určené pro nejtvrdší nasazení v několika-směnném provozu v průmyslu, převážně v technologických linkách. Vysoce kompaktní konstrukce a nejvyšší kvalita použitých komponentů umožňuje non-stop používání.